איך לבחור די ג'יי DJ לא פחות ממדהים לנשף סיום יב'?

התחלתם בתכנונים לנשף סיום נסגרתם על קונספט לאירוע, תפאורה ושאר הפרטים הקטנים והגעתם לאחד הנושאים הכי חשובים בנשף ה-די ג'יי DJ.

הדי ג'יי בנשף הוא אחד הדברים המרכזיים באירוע שלכם ובזכותו הרחבה בנשף שלכם תעוף באוויר או תהיה מנומנמת וריקה.


אנחנו בפרום ישראל-PROM ISRAEL עובדים עם מיטב הדי ג'ייז הכי טובים במדינה כאלו שהעיפו את פארק הירקון בחגים והרקידו מאות אלפים בפורים בכיכר המדינה.


הדבר החשוב ביותר מבחינתנו כחברת הפקת נשפי סיום בבחירת די ג'יי שהוא יתקלט במסיבות הכי עכשוויות ובאירועים הכי חזקים בישראל וכמובן שיהיה מעודכן במוסיקה הכי טרנדית בשוק המסיבות והאירועים.


אחד הקריטריונים החשובים מבחינתנו שהדי ג'יי יהיה קשוב לצרכים שלכם ולבקשות שלכם, שידע לשלב את הסגנון המוסיקלי של השכבה יחד עם יכולת לקרוא את הקהל ברמה גבוהה בזמן אמת.


חשוב לדעת שלכל די ג'יי ברשימה שלנו יש התמחות בסגנון מוסיקה ספציפי לדוגמה: דיי ג'יי אחד חזק יותר ב"מוסיקה שחורה" והיפ הופ ןהוא מתקלט במסיבות רבות וליינים של "מוסיקה שחורה", דיג'יי אחר מתמחה בטכנו והאוס ויש כאלו שחזקים במוזיקת מיינסטרים שהיא מוסיקת להיטים עכשווית.


כמובן עם כל דיי ג'יי שאנחנו עובדים איתו ונמצא ברשימת המומלצים שלנו בתפריט המוסיקה הוא בראש ובראשונה בן אדם היודע להקשיב לצורכי הלקוח ולתת את השירות המקצועי והאישי ביותר - כי מבחינתנו זה לפני הכל!


אז חוץ מסגנונות מוסיקה ייחודיים יש די ג'ייז שיש להם ציוד מיוחד שיכול להוסיף המון לאווירת הנשף וחשוב לקחת זאת בחשבון כמו: פטיפונים או תופים חשמליים שיקפיצו את האווירה ויוסיפו ייחודיות לסאונד.


לסיכום


אם הגעתם עד לפה הבנתם כבר שאנחנו עובדים רק עם הדי ג'ייז הטובים ביותר בארץ שהם קודם כל בני אדם שיודעים לדבר עם הלקוח בגובה העיניים, שירותיים, קשובים לדרישות שלכם ולמה שהשכבה שלכם אוהבת מוסיקלית.

בנוסף כאלה שעובדים עם ציוד מיוחד שנותן ערך מוסף מדהים לרחבת הריקודים בנשף.


בפגישת ההיכרות נראה ונרחיב לכם על כל אחד ואחד מהדיי ג'ייז שאנחנו עובדים איתם בנשפים, נשלח לכם לינק לאינסטגרם שלהם להתרשמות ולבסוף תקבלו החלטה מי הדיי ג'יי הכי טוב שיש לנשף סיום שלכם.


נתראה בקרוב ברחבה :)

31 צפיות