כמה עולה נשף סיום יב?

עודכן ב: יול 15


שאלת השאלות! אין שיחת טלפון שמקדימה לפגישה עם הוועדה המארגנת ואני לא שומע דבר ראשון את השאלה

הזאת, אני מבין את הסקרנות והרצון לקבל תשובה במיידי אז מבטיח שבפוסט הזה תקבלו מספרים :) מה המחיר לתלמיד לנשף? הפחד המובן של כמה יעלה ואם יש לנו תקציב בכלל עולה בכל פגישה ראשונה עם הוועדה והתשובה מאוד קלה ופשוטה הנשף יעלה כמה שתחליטו!

נשמע טוב מידי? אני אסביר, תקציב של נשף יכול להתחיל מתקציב מינימום של 250 ש"ח למוזמן לנשף צנוע במועדון קטן ויכול לטפס גם עד ל450-600 ש"ח למוזמן.


החלק העיקרי של התקציב ברובו המכריע הולך על הלוקיישן אולם האירועים / גן אירועים / מועדון אורבני / וילה /בריכה לכן לבחירת המקום יש השפעה גדולה מאוד על התקציב לתלמיד.

כמובן ככל שבחרנו לוקיישן יוקרתי ונוצץ יותר כך העלות הבסיסית שלנו גדלה יותר ויותר. במהלך השנים למדתי לפתח שיטות של מציאות אולמות מאוד יוקרתיים אבל במחירים שפויים שהתלמידים יוכלו לעמוד בתקציב הגיוני ולא מוגזם שיתאים לכל כיס.

חלק מהסודות שלי הם למצוא תאריכים שבעלי אולמות רוצים לסגור חור בכל מחיר, סגירת ימי מוצ"ש ראשון שני שהאולמות שמחים לתת לנו במחיר נמוך כי הם גם ככה סגורים ברוב ימי השבת בלילה.

מקומות שקצת יותר מרוחקים מהמרכז ככל שמתרחקים יותר המחיר נמוך יותר אבל רמת הלוקיישן נשמרת ובמקרים מסויימים אף עולה!

בנוסף הכוח המרכזי שלנו בתור חברת הפקות במהלך השנה הוא שאנחנו מפיקים כמות גדולה של נשפים לכן הכוח שלנו ושיתופי הפעולה נותנים לנו יתרון מאוד גדול וייחודי בנישה התחרותית מאוד של נשפי הסיום. אנחנו עושים המון שיתופי פעולה עם בעלי אולמות של תן תאריך טוב לנשף במחיר שפוי וקבל חתונה או אירוע עיסקי אחר. בואו נחזור להתחלה...כמו שאמרנו טווח המחירים לנשף יכל להתחיל מאירוע צנוע במועדון ב250 ש"ח לאדם ויכל לטפס ל400-500 ש"ח בממוצע באולם אירועים ובתוספת של הופעות וקונספטים מיוחדים.


מה עוד יכול להשפיע על המחיר לנשף?

מרכיב חשוב נוסף הוא הכמות ככל שיש יותר תלמידים האפשרות לשחק עם המחיר ולהוזיל לכלל השכבה עולה כי הנטל הבסיסי של ההוצאות נופל על יותר תלמידים, מה שמאפשר להוזיל בנוסף את הנשף מבלי לצמצם בדברים אחרים.

הממוצע הארצי של הנשפים נכון לשנת 2020 הוא 400-450 ש"ח לתלמיד אז כמו שאמרתי בהתחלה הבטחתי לתת מספרים אז אלו המספרים. כמובן שגם אפשר לעשות אחלה נשף ב350 ש"ח במועדון או לוקיישן מגניב אחר שהוא קצת יותר זול מאולם או גן אירועים יוקרתי שזה מתאים בהחלט לשכבות שרוצות לוותר על כל הנוצץ בקבלת הפנים ורוצים ישר קרחנה וריקודים עד אור הבוקר מניסיון אגב אלו האירועים הכי שמחים שהפקתי במהלך השנים האחרונות. אז למה אתם מחכים? צרו קשר או שלחו בוואטסאפ הודעה ואקפוץ אליכם לפגישת ייעוץ חינם 054-983-90-95-אלון


#הפקותאירועים #הפקותנשפים #מארגןנשףסיום #מארגןנשפים #מפיקנשפים #promisrael #נשףסיום #נשפים #אלוןאבוקסיס #alonampco #אלוןאנדקו #מפיקאירועיםבצפון #מפיקנשפיםבצפון #מפיקנשפיםבדרום #הפקתנשפיםבדרום #הפקותנשפיםבדרום #נשףסיוםיבשמיניסטים #מסיבתסיוםשמינסטים #נשףשמיניסטים #שמינסטים #מקומותלנשףבמרכז #אולםלנשףבמרכז #אולםלנשףבצפון

111 צפיות